Ozark is a portfolio theme designed for all types of creative websites. It was built based in the latest trends in design style and typography choices.

Address

63739 Street B:9 City, Country

Phone

1-900-333-333

Email

ozark@gradastudio.com

Kakaová ceremonie pro dva

Individuální kakaová ceremonie pro pár

Individuální kakaová ceremonie pro pár je bezpečný prostor,
který dává příležitost na chvíli vystoupit z každodenního kolotoče
a vyživit vztah.

Dopřát si prostor, kdy jsme vědomě jeden pro druhého, vědomě spolu.
Je to také možnost znovu se potkat – s čerstvostí, nezatížeností, s novým pohledem,
příležitost probudit jiskru nebo upevnit základy vztahu, na kterých pak stavíme dál.

Je to posvátný prostor, který věnujeme sobě – tedy každý sám sobě, také jeden druhému a společně pak vztahu.

Jedna plus jedna rovná se tři. Existuje jeden, druhý a vztah mezi nimi.

A právě vztah je zajímavou ingrediencí v téhle rovnici. Místo, které si zaslouží péči i pozornost. Na úrovni kolektivní, i té nejbližší. Naše primární vztahy, tedy vztahy s těmi nejbližšími, s lidmi s kterými se stýkáme téměř denně, skrývají obrovský potenciál pro pozitivní změnu, která se pak může promítnout i za hranice tohoto vztahu.

Co je to ceremonie?

Ceremonie je oslavou přítomnosti, je to plné bytí v těle tady a teď. Přítomný okamžik je vždy čerstvý, nezatížený.
Ceremonie nám poskytuje ohraničený bezpečný prostor. Prostor, kde můžeme vystoupit z každodennosti na chvíli vykročit ze svých zajetých kolejí, ze svých příběhů a způsobu vnímaní a poskytuje nám zastavení, příležitost nahlédnout na situace, život z nové perspektivy, čerstvé, nezatížené.
Součástí ceremonie je i práce se záměrem.

Přízvisko ceremoniální u kakaa odkazuje k nejvyšší kvalitě – a to jak na úrovni hmoty (původní, nevyšlechtěná, odrůda kakaa Criollo v Bio kvalitě, pěstovaná a zpracovaná tradičními farmami za dodržení standardů fair trade), tak i nehmoty/ducha – respekt vůči půdě, Matce Zemi, rostlině samotné a všem lidem, kteří při procesu zpracovaní a pěstování s ní přišli do kontaktu.

Od počátku je vložen záměr – respektu, posvátna, léčení.

Kakao v ceremoniální kvalitě obsahuje také řadu velmi příznivých látek pro náš organismus mající vliv nejen na naše fyzické tělo, ale i náš vnitřní stav, vnímání a prožívaní. Obsahuje mimo jiné molekuly blaženosti (anandamid), molekuly lásky (fenylethylamin) minerály jako hořčík, zinek a chrom.

Není potřeba nic speciálního. Stačí  pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Pokud máte nějaký předmět, který je pro vás významný a je spojen s vaším vztahem, můžete ho vzít s sebou (ale není to podmínka).

photo by sonima